Alergologia


Lek. med. Aleksandra Nogalska

Informacje

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie Od 2007 r. doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Pediatrii, Pulmonologii i Alergologii SPS ZOZ 'Zdroje" w Szczecinie, gdzie zajmowała się diagnostyką i leczeniem chorób alergicznych, pulmonologicznych i innych chorób wieku dziecięcego oraz wykonywała przezklatkowe usg płuc.

W 2013 r. zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i otrzymała tytuł specjalisty chorób dzieci, natomiast w 2016 r. zdała kolejny Państwowy Egzamin Specjalizacyjny otrzymując tytuł alergologa. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach pediatrycznych, alergologicznych i pulmonologicznych.

Ukończyła kursy ultrasonografii dla pediatrów i usg płuc dzieci w Klinice Chorób Dzieci w Krakowie oraz kurs żywienia dzieci otrzymując tytuł specjalisty w zakresie żywienia dzieci. W trakcie konsultacji lekarskiej u lek. Aleksandry Nogalskiej istnieje możliwość wykonania USG płuc.

Rejestracja on-line
  • Alergologia / Pediatria