Ortopedia


Lek. med. Joanna Kraśny

Informacje

Specjalista ortopedii i traumatologii narządów ruchu u dzieci- Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pracuje w Klinice Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej w Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. W. Degi w Poznaniu. Dr Joanna Kraśny jest wykładowcą akademickim Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach w Polsce i za granicą, w dziedzinie ortopedii dziecięcej i diagnostyki ultrasonograficznej, szczególnie z zakresu badania stawów biodrowych u niemowląt. W kręgu zainteresowań dr Joanny Kraśny znajdują się neuroortopedia (mózgowe porażenie dziecięce), wady rozwojowe (stopy końsko-szpotawe) oraz diagnostyka chodu.

  • Ortopedia

Lek. med. Krzysztof Buczeń

Informacje

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Specjalista w Ortopedii , Traumatologii na Narządu Ruchu.

W kręgu moich zainteresowań jest chirurgia barku, w tym leczenie artroskopowe, operacje stawu biodrowego, protezoplastyka, artroskopia biodra i stawu kolanowego.

  • Ortopedia

Lek. med. Piotr Kaczkowski

Informacje

Jest lekarzem, absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu, posiada specjalizację z Ortopedii i Chirurgii Urazowej. Jedocześnie ukończył Wrocławską Akademię Wychowania Fizycznego uzyskując tytuł magistra rehabilitacji.

Uczestnik wielu krajowych i międzynarodowych konferencji i szkoleń. Jest członkiem wielu Towarzystw Naukowych – Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, Polskiego Towarzystwa Osteoartrologii oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej i Rehabilitacji.

W swojej praktyce zajmuje się szeroko rozumianą ortopedią oraz medycyną sportową i diagnostyką i leczeniem osteoporozy.

  • Ortopedia