Pulmunologia


Lek. med. Grażyna Stanisławska

Informacje

Ukończyła w 1983 rok Wydział Lekarski Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Pracę rozpoczynała na oddziale dziecięcym Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie, uzyskując I stopień specjalizacji z zakresu pediatrii. W trakcie specjalizacji z chorób płuc rozpoczęła pracę w Poradni Specjalistycznej.

Jest członkiem Towarzystw Naukowych – Pediatrycznego i Alergologicznego, czynnie uczestnicząc w szkoleniach, sympozjach i konferencjach.

W zakresie zainteresowań lek. Grażyny Stanisławskiej są przede wszystkim choroby płuc u dzieci, schorzenia alergologiczne. W trakcie diagnostyki stosuje badania spirometryczne oraz testy alergologiczne. Dzięki wieloletniej pracy na oddziale dziecięcym zajmuje się również diagnostyką i leczeniem szeroko rozumianych chorób wieku dziecięcego.

Rejestracja on-line
  • Pediatria / Pulmonologia

Lek. med. Lidia Sławińska

Informacje

Lekarz chorób wewnętrznych, specjalista chorób płuc, w trakcie szkolenia na Międzynarodowy Certyfikat z Medycyny Przeciwstarzeniowej.

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie. Od 1992r. pracuje w Koszalinie; w Szpitalu Wojewódzkim i w Specjalistycznym Zespole Gruźlicy i Chorób Płuc.

Od 2009r. pracuje w Poradni Specjalistycznej Pulmonologicznej Stan- Med i w Przyszpitalnej Poradni Specjalistycznego Zespołu Gruźlicy i Chorób Płuc.

  • Choroby Wewnętrzne - Pulmonologia